קידום אתר מניב קידום מכירות

קידום מכירות באינטרנט יושג גם על ידי קידום  מוצרים ושירות במנוע חיפוש.

הגדלת כמות המכירות של כל עסק תלוייה בתחרות קיימת בשוק מסויים. אם הנך בעל אתר אינטרנט ואתרך מספק או מציג מוצרים למכירה ו-או שירותים מומלץ לפנות אל פעילות קידום אתרים אשר מן הסתם תוביל מבקרים אל האתר ותחשוף את מרכולתך בפני הלקוחות הפוטנציאלים. אם אנו מדברים על קידום אתר במנועי חיפוש כדאי ואולי הכוונה העיקרית היא אל מנוע החיפוש גוגל אשר נחשח למוביל, ולרוב שרות קידום ניתן לבחון לפי התוצאות בגוגל.

שיטות נוספות להשגת קידום מכירות היא פרסום, על כל הגוונים והסוגים. פרסום בעיתונות הכתובה, ברדיו, שלטי חוצות או מוצרי קידום מכירות שונים החל מלוחות שנה ועד פריטים שהנך יכול לחלק בן לקוחותיך כגון עטים , פנסי כיס, מדבקות מגנט למינהן ואשר בכולם מופיעים פרטי העסק ותאור המוצרים והשרות. שיטה נוספת היא מבצעים על מוצרים קיימים כאשר ההנחה על מוצר באם הלקוח רוכש מוצר או שרות נוסף.

קידום אתר בגוגל – אמנם עוד שיטה טובה של קידום מכירות, כאשר אין לשלול את שרות הקידום שגוגל מציע במודעות ממומנות-קישורים ממומניים המופיעים לרוב בתוצאות החיפוש בצד ימין ולעיתים גם בתוצאות החיפוש הראשונות עם רקע צהבהב בהיר. למקרה דנן אתה כבעל האתר יכול לפתוח Google AdWords חשבון בגוגל

להגדיר תקציב , מילות חיפוש ולהתחרות על מילים קשות כאשר המדד המוביל הוא גודל התשלום ורלוונטיות האתר, ישנם עוד מדדים נוספים אשר השפעתם מזערית.

קידום אתר במנועי החיפוש אכן יוביל לתוצאות של קידום מכירות, בתנאי שאמנם הפעילות הצליחה והאתר ממוקם במקום מועדף בדפים ראשונים או שניים.