קידום בגוגל – לצורך גיוס לקוחות ממוקדים קידום מכירות / קידום שירות
הקידום בגוגל במטרה לגיוס לקוחות ממוקדים ,וחשיפת האתר שלך בפניהם.

קהל היעד = לקוחות ממוקדים
הלקוחות הללו הם אשר מודעים לצרכיהם ויודעים לאיזה מוצר או שירות הם זקוקים הם אשר יבצעו חיפוש אחר מבוקשם במנוע החיפוש
הם יבצעו זאת לפי מילות חיפוש ( מילות מפתח) .לרוב בגוגל כלומר,לקוח המעוניין ברכישת דלת עבור הבית הפרטי שלו הוא יחשוב על מילת חיפוש כגון שלמטה המודגשות ברקע .

זכור לקוח ממוקד – זהו לקוח שיודע מה הוא רוצה לרכוש. הוא יבצע חיפוש בגוגל,האתר שלך לא מופיע שם אבל בטוח שימצא את האתר של המתחרה שלך תהליך קידום אתרים בגוגל.

תהליך קידום אתרים בגוגל.

תהליך קידום אתרים בגוגל היא מלאכה לא קלה ,לא קצרה, ולא פשוטה לצורך הצלחת פעילות זו נדרשת השקעה ועבודה לא קלה תוצאות ראשונות ניתן לראות כבר לאחר כמה חודשים ( אם כי בחודש הראשון ישנם כמה סימנים חיוביים).
רוב הפעילות נעשית ברשת האינטרנט, וחלקה מבוצעת באתר. חוזר ואומר- חלק המבוצע באתר הינו רוב רובו של העשיה = תוכן. הפעילות הינה תוכן מעניין. חד וחלק. לא טריקים ולא עודף הדגשות וגודל פונטים. ולא סתם אלא תוכן מעניין. כזה שמוסיף עוד מידע עבור הקורא? מבקר שמגיע לאתר – ושוהה  בו לא מעט זמן בעת קריאת התוכן ולמידה או הבנה – זה "מבקר מקדם".

אל תתפלאו, האלגוריתם של גוגל יודע לזהות גילויי עיניין בדפי אתר ואת התרומה של המידע לקורא – הדבר מועיל לקידום. באתר עצמו
יש לבצע מספר צעדים עוד לפני שמגישים לגוגל את האתר שלך
טעות נפוצה של חובבנים,וגם של הטוענים למיקצועיות
היא התפרצות לגוגל והכרזה בראש חוצות הנה אני-טעות מרה
ההכרזה לאופטימיזצייה של מילים כצעד הכי חשוב-טעות מרה
ניסיונות התחכמות וטריקים מתוחכמים – גוררת דחייה של האתר
לעיתים עד כדי דחיקת האתר לדפים אחרונים,במקרים חריגים התעלמות טוטאלית

קידום בגוגל באופן עצמאי.

פעילות מקדימה ברשת האינטרנט לפני הוספת אתר לגוגל אז לפני שאתה מנסה לקדם את האתר שלך באופן חובבני ולפני שאתה מתחיל לבצע אופטימיזצייה. נדרשת פעילות מקדימה. אל תוסיף את האתר שלך לאינדקס גוגל, באפשרויות ההוספה. מומלץ לוודא שביצעת את כל הצעדים הנדרשים והנחיות גוגל. כבר בעת ההוספה האלגוריתם מנסה לנתח את האתר שלך, המבנה ההירארכי, קישורים פנימיים וחיצוניים, תוכן מקורי ומעניין. גם הנושא המרכזי צריך להיות מוכלל בכל דפי האתר, אבל לא חייב בריש גלי. אל תגזים עם האופטימיזצייה, למרות ההנחיות שמקדמים רושמים. אל תשתמש ייתר על המידה בפונטים מוגזמים בכותרות הדפים ותתי נושאים באתר. בקיצור…רק בעל ניסיון יכול להיות קרוב למטרה- כמה זה מוגזם. לעשות רושם טוב זה קשה,לעשות רושם רע זה קל.