מחיר בניית אתר – ישנם כמה סוגי אתרים נפוצים :

  • אתר תדמית
  • אתר מכירות
  • אתר דף נחיתה בודד

וואצאפ בניית אתרים בניית אתר במחיר החל מ 1,800 שח + מע"מ. לא כולל אחסון, לא כתובת דומיין, לא קידום בגוגל.

  •  

אתר זקוק לכמה דברים בסיסיים: כתובת, אחסון, תוכן, אבטחה SSL . כמובן שיש לתת את הדעת על גיבויים ותמיכה, תחזוקה ועידכון.

כתובת אתר : מן הסתם חייב שיהיה לאתר כתובת/דומיין עצמאי משלו. כדאי שיהיה יחודי שמכיל את שם העסק, או לפחות את תחום השירות.

אחסון אתר : מומלץ לאחסן אתר באחד השרתים בארץ. בעיקר בגלל מהירות הטעינה ( אם מכיל הרבה תמונות ווידאו ) וגם בגלל התמיכה הנוחה בעיברית.

תוכן :כדאי שיהיה מעוצב עם מדיה של תמונות ואף וידאו הדגמה קצר כולל מלל. מבחינה ויזואלית המדיה והעיצוב – ממקדים תשומת לב ויוצרים תדמית ראויה.

כל השאר : אבטחה גיבויים תמיכה ותחזוקה – תלויי במי שבנה את האתר.

מחיר בניית אתר
מחיר בניית אתרים 1,800 שח

מחיר בניית אתר לפני הבניה

כעת, אפשר לפרט את מחיר בניית האתר ולפרק לגורמים את כל אחד מהמרכיבים הדרושים. המחירים שונים מחברה אחת לשניה. כל זאת לא כולל את הבניה והעיצוב של האתר (-:

מחיר כתובת אתר לשנה –  כ 70 ש"ח בערך. נכון ל 2022. צריך לחדש ולשלם אחת לשנה לפחות.

מחיר אחסון אתר : בשרת בישראל בין 450 שח לשנה ועד 2500 ש"ח לשנה לאתרים "כבדים". תלויי בכמות התוכן של האתר. וידאו ותמונות גובות הרבה משאבי אחסון. גם גיבויים, תוספים, ופונקציות נוספות גוזלות שטח אחסון. מומלץ לבדוק גם את נפח התעבורה המוצע בכל חבילת אחסון אתר. לעיתים הן מספיקות מעל ומעבר, אבל לאת עם הרבה מבקרים הן לא.

מחיר אבטחת אתר SSL – ישנן חברות אחסון המציעות SSL שיתופי, ולפעמים הוא בחינם. אבל אבטחה מקצועית לאתר מכירות לדוגמה – עולה החל מ 100  ועד 800 ש"ח לשנה, תלוי בסוג האבטחה.

מחיר עיצוב אתר : כעת מתחילים את עבודת בניית אתרים בפועל. נשאלת השאלה איזה אתר אתם רוצים ? אתר עם דף אחד – דף נחיתה מעוצב. אתר תדמית עם 5 דפי תוכן קבועים ? או אתר תוכן רחב שניתן להוסיף דפים ותוכן ללא הגבלה. או אתר מכירות און ליין עם אפשרות להוסיף קטגוריות מוצרים ומוצרים ען תמונות ללא הגבלה ? – לכל אתר יש עלות  שונה בהתאם לעבודה הנדרשת.

מחירון בניית אתרים שנת 2022

מחיר בניית אתר תדמית עף דף נחיתה אחד – 1,500 שח.

מחיר בניית אתר תדמית בסיסי עד 5 דפים – 1,800 שח.

מחיר בניית אתר תדמית מעוצב כולל קשר וואצאפ, תמיכה עידכון וגיבויים 2,800 שח.

מחיר בניית אתר מכירות און ליין, ללא הגבלת מוצרים וממשק לניהול תוכן. מ- 4,000 ועד 18,000 ש"ח. כולל אבטחה וגיבויים, חיוב כרטיסי אשראי מאובטח, התקנת SEO ואופטימיזצייה לאתר – כהכנה לקידום האתר. ניתן לשלב אתר תדמית + אתר מכירות כאתר אחד בתוספת תשלום.  חשוב יותר הוא הליווי המקצועי וההדרכה שתקבל ממני, כל יום עד שעה 22:00. וואצאפ בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר :

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת פנו אלי : 0524748988.   ניתן לקבל גם שיערוך עלות קידום האתר.