בניית אתרים רספונסיביים, נגישים, כולל פרוטוקול אבטחה SSL. כל האתרים עם מערכת לניהול תוכן לעידכון תוכן ומדיה באתר. וואצאפ בניית אתרים בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט  הכולל   ממשק ניהול קל ופשוט עבורך. אנו נקים עבוררך פלטפורמה שלמה ומותאמת. קיימת אפשרות לעידכון, שינויי תוכן מלל ותמונות. אין צורך בידע קודם מבחינתך. בניית אתר שיווקי או אתר תדמיתי למתן שירות, לעיצוב ולנראות של האתר יש משמעות. עם ידע רב בתכנות וניסיון עשיר של מעל 17 שנים – אנו נתאים אתר האתר בצורה האפקטיווית ביותר להשגת המטרות שלך. פנה אלי ישירות 0524748988 .

בניית אתרים וקידום אתר לטווח ארוך

בניית אתר מותאם לסלולר 
כיום קלות הגישה לאינטרנט מכל סמארטפון מהווה צוהר ישיר אל העסק והמוצרים שהנכם משווקים. בניית אתר מותאם אוטומטית לכל מסך מחשב, סמארטפון או טאבלט. קלות השימוש והנוחות מצד המבקרים – הופכת אותם ללקוחות פוטנציאליים. יש לכם אתר ישן – אנו נשדרג אותו.

בניית אתר מונגש
בניית אתר עם אפשרות של המבקר לקבוע גודל פונט, צבעי רקע, ניגודיות גבוהה, הדגשת קישורים,רקע ועוד..חלק מהלקוחות שלכם יהנו מביקור באתר בזכות ההנגשה. תחושה טובה של מבקר – צעד נוסף להיותו לקוח מרוצה.

בניית אתר מאובטח SSL
בניית אתר מאובטח SSL  הצפנה 256 BIT. עם קבלת אישור האבטחה יופיע בכתובת האתר HTTPS וסימלון של מנעול. אתר בטוח יותר, מקנה יותר שקט נפשי עבור הלקוחות.

בניית אתר מכירות
בנייה ועיצוב אתר מכירות בכל תחום. אנו נבנה את האתר, התקנת מערכת חיוב כרטיסי אשראי, נתקין אבטחה – אתם רק תעדכנו מוצרים מחירים – ומשלוח למזמינים. כיום כל חברה או עסק יכול לשווק את המוצרים באתר.

בניית אתר עם יצירת קשר מיידית.
בכל אתר ניתן להתקין כפתור לחיצה לפתיחת הודעת וואאפ וגם חיוג ללא הקלדת המספר. התקשורת המיידית מהסמארטפון אליך בעל העסק היא הכרחית. בלחיצה  אחת הלקוחות יוצרים איתך קשר. או שהם עוברים למתחרה…

בניית דף נחיתה מעוצב
אנו נעצב עבורך דף נחיתה מרשים – שאליו יגיעו הלקוחות. דף הנחיתה הוא הגורם הראשוני להתרשמות המבקרים באתר שלך. ניתן לפרסם ולקדם אותו בגוגל ממומן לנוכחות מוצלחת באינטרנט.

חבילת שיווק דיגיטלי ללקוחות. פתרונות שיווק דיגיטלי של מומחה קידום אתרים SEO עם ניסיון ותוצאות מוכחות. נוכחות ומיתוג ברחבי הרשת, הם מנוף ההצלחה שלך. וואצאפ בניית אתרים